Karjeros konsultantė, koučerė, profesinio orientavimo specialistė Ariadna Žilevičienė
Karjeros konsultantė, koučerė, profesinio orientavimo specialistė Ariadna Žilevičienė

Susipažinkime!

Esu Ariadna Žilevičienė,

karjeros konsultantė ir sertifikuota ICC koučingo specialistė. Turiu ISM Executive School magistro laipsnį ir 10 metų darbo patirties personalo valdymo ir marketingo srityje įvairaus dydžio Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse.

Mano karjeros kelias nebuvo tiesus: pradėjau nuo prestižinio darbo ambasadoje, vėliau atradau personalo valdymo sritį; ją keturiems metams buvau iškeitusi į marketingą ir sėkmingai vėl grįžusi į HR; turiu išėjimo iš darbo “į niekur” patirties; ilgą laiką ieškojau savo pašaukimo ir naujų profesinės raiškos formų.

Savirealizacija derinant diaugiavaikę šeimą ir savo verslą
Savirealizacija derinant diaugiavaikę šeimą ir savo verslą

Ir taip, esu visiškai tikra, kad tam tikrais karjeros etapais man būtų labai pravertusi kompetentinga karjeros konsultacija, kuris padėtų strategiškai pažvelgti į savo karjeros situaciją ir priimti prasmingesnius sprendimus, tačiau nepavyko rasti tinkamo specialisto. Dirbdama HR sferoje, dalyvaudama atrankose matydavau, kaip talentingi žmonės dėl savo nepasiruošimo ar net neapsisprendimo, savęs nepažinojimo praleidžia geras galimybes.

Dabar sėkmingai integruoju visą savo samdomo ir projektinio darbo patirtį, ICC koučingo įgūdžius ir VDU karjeros specialistų kurso žinias, padedu žmonėms sąmoningai kurti karjerą.

Man patinka dirbti su pašaukimo, profesinio orientavimo, darbo paieškos, sprendimo priėmimo užklausomis, karjeros iššūkių klausimais, ieškoti naujų prasmių ir galimybių, kai atrodo, kad klientas atsidūrė aklavietėje.

Su vyru gyvename Vilniuje, auginame 3 dukras.