Koučingas

Online koučingo sesijų paketai, kurie pagelbės tiems, kam reikia ne patarimo, o palaikymo ir paskatinimo; tiems, kas suvokia, ką reikia daryti, bet negali pajudėti iš vietos; tiems, kas jaučia, kad atsakymai į klausimus "yra kažkur šalia", bet niekaip negali jų įvardinti; tiems, kam tiesiog reikia pasikalbėti, kad išgirstų save iš šalies.

Karjeros koučingas gali būti susijęs su bet kuriuo profesinio gyvenimo aspektu. Koučingo formatu sėkmingai dirbame su užklausomis dėl:

  • Asmeninio tobulėjimo;

  • Profesinių tikslų siekimo;

  • Problemų ir sunkių situacijų darbe sprendimo;

  • Pokyčių, adaptacijos ir naujų vaidmenų priėmimo ir derinimo tarpusavyje;

  • Savirealizacijos ir saviraiškos būdų paieškos;

  • Motyvacijos darbui, pokyčiams ir kt.

Koučingo sesijos trukmė - 1.5 val., galimi 3 arba 6 sesijų paketai, organizuojant susitikimus kas 1 arba 2 savaites. Kviečiu registruotis nemokamam 20 min. susipažinimo susitikimui.

Apie koučingą

Karjeros koučingo tikslas – padėti klientui išspręsti karjeros iššūkius, suvokiant save, savo ribojančius įsitikinimus ir vidinius išteklius jiems įveikti. Koučingo specialisto užduotis – per klausimus paskatinti mąstymą sprendžiant karjeros problemas, kad geriau suprastume save, savo poreikius ir tuos vidinius konfliktus, kurie kyla ir trukdo patiems susitvarkyti su situacija.

Koučingo sesija vyksta partnerystės pagrindu, užmegzdamas dialogas lygiomis teisėmis, klientas skatinamas būti rezultato bendraautoriumi. Pasirengimas ir gebėjimas dėti pakankamai pastangų sprendžiant iškeltus uždavinius yra viena iš pagrindinių koučingo efektyvumo sąlygų. Profesionalus koučingo specialistas neduoda patarimų ir rekomendacijų. Pagrindinis jo uždavinys – kurti koučingo procesą taip, kad klientas pats nustatytų darbo tikslus, o atsakymus į klausimus rastų koučingo sesijų metu.

Jei norite išgirsti konkrečius patarimus, ekspertinę nuomonę - jums labiau tiks karjeros konsultavimo formatas.