Privatumo politika

ariadnazileviciene.lt svetainėje yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip ariadnazileviciene.lt naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Mūsų privatumo politika yra pagrįsta Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Dėl to, prieš naršant ariadnazileviciene.lt svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Mes užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:

Kuomet naršote ariadnazileviciene.lt, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname "Įrenginio informacija". Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje.

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo bei paslaugų užsakymo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Aduomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naujienų išsiuntimas elektroniniu paštu (su jūsų sutikimu), naudotojų duomenų apdorojimas, skirtas puslapio paslaugoms ir produktams teikti, naudotojo užklaustos informacijos teikimas, paslaugų, susijusių su interneto puslapio veikla, teikimas.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, užsakyti konsultaciją, užduoti klausimą arba gauti mūsų naujienlaiškį, užpildysite mūsų kontaktinę formą, suteiksite mums savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu ariadna.zileviciene@gmail.com. Jeigu Jus nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, Jūs negalite naudotis svetainės ariadnazileviciene.lt teikiamomis paslaugomis. 

Jūsų teisės: Teisė būti informuotam, teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome, teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus, teisė reikalauti ištrinti visus duomenis apie jus. teisė apriboti duomenų tvarkymą, teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui, teisė prieštarauti asmens duomenų tvarkymui, teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga:

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepasaint to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas:

Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskeisti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija:

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu ariadna.zileviciene@gmail.com.