Atsiliepimai

Dėkoju Jums už susitikimą, po jo darbo pokalbyje dalyvavau su visai kita nuotaika, kitokiu vidiniu nusiteikimu. Net nežinojau, kad turiu tiek stiprybių ir privalumų. Man tai atrodė savaime suprantamos specialisto savybės, kurių net nebūtina kaskart minėti.

L. B., finansų analitikė

Rekomenduoju! Turėjau iššūkių gyvenime ir tik per bendrus pokalbius išsigryninau pagrindinę problemą - ko noriu, ir kas man netinka. Gavau palaikymą ir postūmį veikti toliau. Rekomenduoju!

O. S., verslininkė

a woman sitting on a bench reading notes
a woman sitting on a bench reading notes

Ačiū labai už patarimus, Ariadna! Pasikartosiu, kad po konsultacijos įgavau daugiau entuziazmo siekti kažko daugiau. Sprendimo dar nepriėmiau, bet Jūsų dėka jaučiuosi tvirčiau darbo rinkoje. Kad ir ką benuspręsčiau, pasilikti ar išeiti. Ačiū! :)

J. P., personalo vadybininkė

Pas Ariadną turėjau koučingo sesiją išsigryninimui savo kompetencijų, dėl tolimesnės darbo paieškos. Labai patiko, sukurta maloni, jauki ir saugi atmosfera, kuri leidžia atsakyti į svarbius klausimus nuoširdžiai, atvirai, kas paskatina ir geresnius rezultatus. Suvokiau savo tiek taip vadinamus soft ir hard skills. Per tai netgi radau ribojančius įsitikinimus. Įsivardijau kokio darbo norėčiau, kur geriausiai galiu panaudoti savo įgūdžius, be to ką dabar dirbu. Tikrai turininga ir prasminga sesija. Super! Dėkoju.

G. J., projektų vadovė

Ariadna padėjo pažvelgti į mano profesines kompetencijas iš naujos perspektyvos, įvertinti tolimesnio darbo galimybes; padėjo suprasti tai, kas iš tikrųjų man yra svarbu mano veikloje, buvo labai dėmesinga visoms detalėms. Tai buvo labai produktyvus bendradarbiavimas.

G. К., psichologė, trenerė

Man labai padėjo konsultacijos, nes išsigryninau ir neskaidžioju padebesiais, ieškau kažko panašaus, ką jau turiu sukaupus, ir žinau, kad galiu daugiau. Dar labai padėjo LinkedIn sutvarkymas iki galo ir suprantu dabar, kaip su juo elgtis. Su kiekvienu pokalbiu įgaunu vis didesnį pasitikėjimą.

V. R., banko darbuotoja