Karjeros konsultacija

Karjeros konsultacijos paslauga skirta tiems, kam reikia pagalbos apsisprendžiant, kurią karjeros kryptį pasirinkti, į kokias pozicijas galite pretenduoti su turimomis kompetencijomis ir asmeninėmis savybėmis, priimant sudėtingą karjeros pokyčio sprendimą, pasiruošiant darbo paieškai, pokalbiui su vadovu ir kt.

Jūs gaunate: individualiai jums pritaikytą konsultaciją, susitikimo Zoom įrašą (jums pageidaujant), rekomendacijas bei pagrindines susitikimo įžvalgas, pateiktas konsultacijos ataskaitoje, follow-up el.paštu dvi savaites po konsultacijos.

Konsultacijos trukmė 1.5 val., kaina 75 eurai.

CV+LinkedIn

Idealiai tinka tiems, kurie nori sukurti gyvenimo aprašymą ir LinkedIn profilį nuo nulio arba iš esmės juos atnaujinti.

Po konsultacijų (2 susitikimai po 1.5 val.) turėsite gerai apgalvotą gyvenimo aprašymą ir „LinkedIn“ profilį, kuriuos sukursite su mano priežiūra.

O taip pat žinosite, kaip parašyti CV bet kuriai pozicijai; aiškiai suprasite, kaip rasti darbą „LinkedIn“ - profesionalų naudojamame socialiniame tinkle, kuriame darbuotojų ieško tarptautinės įmonės, didelės Lietuvos organizacijos ir startuoliai; žinosite, kaip elgtis prieš ir po kandidatavimo tam, kad darbo paieška būtų sėkminga.

Jus gaunate: asmeniškai jums pritaikytas konsultacijas; rekomendacijas raštu, atmintines, susitikimų Zoom įrašus, atsakymus į papildomus klausimus tarp konsultacijų ir vieną mėnesį po jų el.paštu.

Trukmė: 2 konsultacijos po 1.5 val., kaina 130 eurų.

Neradote to, ko ieškojote?

Kviečiu į nemokamą susipažinimo konsultaciją (apie 15-20 minučių), kurios metu aptarsime jūsų situaciją ir susitarsime dėl konsultacijų plano pagal jūsų pageidavimus.

Galimos konsultacijų temos:

Sudėtingos situacijos darbe (adaptacija naujame darbe, konfliktai, darbų planavimas, tikslų siekimas, bendravimas su kolegomis ir vadovu, derybos dėl atlyginimo), pasirinkimas tarp darbo sau ir samdomo darbo arba jų derinimas ir kt.